Kuba brillant 50cc yorum. Yorum. Kuba brillant 50cc yorum

YorumKuba brillant 50cc yorum  Motoru satın aldığım firma bana motorun arka çanta kısmının fabrika tarafından gönderilmediğini kendilerinin bilgi verdiğini ve 1 hafta içerisinde

Mob. Motoru satın aldığım. Öne Çıkan Özellikler. Sizlere Kuba Brillant 125 ile konuk oluyoruz bu videoda. UÇAR MOTOR FARKIYLA KUBA BLUEBIRD 80CC 32 LT ÇANTA HEDİYE+TAKSİT. 20/09/2023 tarihinde İzmir'de Kuba Satış Yetkili bayisinden 1 adet Kuba Brillant ® 50cc motor almak için bayiye gittiğimde motorun aslına 50cc değil fabrikasyon üretim 80cc olarak geldiği söylendi. Bir Yorum Mustafa ALTIN dedi ki:. com'da!. Temmuz 2023'te Altunizade Uçar Motor'dan 50cc Kuba Motor aldık. Kuba Motor space 50cc aldım aldığım güncen. Aldığımız vakit gündüz. Motorun silindir bölümü 100 CC, üst kapak 50cc ta. com. 338. . 2023 model Kuba Brillant 125 motorum var 3 aydır arızalı gaz Kelebek. KUBA Blueberry Pro 50 cc. Kuba Motor Arka Teker Sürtüyor. Seyir halinde iken yine bu hızlarda tekleme yaptı, yaklaşık 10 km yolda 10 sefer stop etti marş yemedi. 05 HP’de, 7500 rpm’de elde ediliyor. 900 TL. 04. Fiyatının tüm 50 cc motor önerileri arasında standart değerlere sahip olduğunu söyleyebiliriz. 2023 tarihinde İzmir Osmangazi'de bulunan yetkili servise gittik. 5 litrelik yakıt tankı, sizi hem şehir içi hem de uzun yolculuklarınızda rahat ettirecek. Yakıt Tüketimi: 50 cc motorlar genellikle düşük yakıt tüketimi ile bilinir. San. 500 TL'yi gönderdim ve işlemlere. Servis değiştirmedi. com'da!WebYorum Yaz . 06 Mart . Benzin deposu bitik uyarısı yedim. WebKuba Motor hakkında kullanıcı yorumları, 50 Cc ve Kayış şikayetleri sikayetvar. com'da. TR #KubaMotor #Motorcycle #Motor #50cc. 2023 model Kuba Brillant 125 motorum var 3 aydır arızalı gaz Kelebek sensörü, fabrikada parça yok diyorlar, fabrikayı arıyorum perakende satış. Benzer Şikayetler. Ege 50 Cc Motorsiklet Kırmızı GEZGİN-62539. Keyifli seyirler. 2023 tarihinde kesilmiştir. WebAramayı Kaydet. 08 Ağustos. 0216 213 06 06. WebTemmuz 2023'te Altunizade Uçar Motor'dan 50cc Kuba Motor aldık. Reklam. Ürün bilgi formu için tıklayın. Brillant 125 Cc Scooter Motorsiklet. Beklememe rağmen trafik yoğun olduğu için düşen. Günlük kullanımda 1100 km'deki motorun aküsünü nasıl kendim bozabilirim? Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. com'da!. Volkan . Kuba Motor Fabrikasyon Hatayı Garanti Karşılamıyor. Benzer Şikayet Yaz . 2023 tarihinde yetkili satıcısından 0 km olarak satın aldım. Çiçeği burnunda yaklaşık 12 saatlik Kuba Ege 50 kullanıcısıyım. 2100 - 4000 TL. 1. 52. 4000 - 6000 TL. . Henüz Yorum Yazılmamış. com'da. Kuba Motor Kuba Brillant 125 Motor Aldım Sepetimi Fabrika Vermiyor. Yorum Yaz . com'da! Kuba Motor bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 2023 tarihinde İzmir kahramanlar ''patron motor'' bayisinden Kuba Brillant 50cc motor aldık. 0850 302 86 92 müşteri hizmetlerini aradığımda üretimin sadece 50cc olduğunu bildirip bayilerin kendi is. Ekim 15 gibi arayın dedi. - 3/58Kuba Brilliant 50, modern tasarımı ve yüksek performansıyla scooter tutkunlarının ilgisini çekiyor. 470. Öncelikle ben İzmir Karşıyaka’dayım ve motoru 175 km uzaktan Aydın Nazilli’den aldım. 27 Kasım 2023: Kadıköy Eğitim: 2023. WebKuba Scooter Motosiklet ürünleri binlerce marka ve uygun fiyatları ile n11. 23. Benzin deposu bitik uyarısı yedim. Kuba Brillant 50 modeli ise 50cc’lik bir motora sahip, Brillant 50cc ‘lik sıfır 2023 modeli yaklaşık 34. Yorum Yaz . 15 HP @ 7500 rpm'e karşın, Kuba Brilliant 2. Lastikleri çakıllı ve kumlu yollarda dengemi kaybettirmedi. Motoru aldığıma pişman oldum, çünkü içime sinmemişti. 04. Müşteri hizmetlerini aradım, sarf malzeme dediler. 1. KUBA BRİLLANT 50 PRO KUBA MOTOR YETKİLİ BAYİ MOTOSHOP: 2023: 0: Green: 50,000 TL. Gelişmeler. daha fazla. Yakıt şamandıra arızası dediler. Bu bahar tekrar bi 50cc alasim var benimde ama hakkaten kesmiyor 50cc. En Çok Favorilenen 7. Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Şirinevler'deki bir Kuba bayiinden Brillant 125 model sıfır kilometre bir motosiklet satın aldım. Kuba motor fiyat listesi 2023 güncel rakamlarına baktığımız zaman karşımıza 20 bin TL ile 55 bin TL arasında fiyat seçenekleri çıkar. Kuba Motor yorumları ve Kuba Motor Scooter şikayetleri sikayetvar. Yorum Yap. Kuba Motor Far Su Aldı, Karbüratör Yok Garantiden Gelmedi. 281. Peşin Fiyatına 6 Taksit!2023 model Kuba Brillant. Marş almıyordu ayaktan. Taksit Seçenekleri. 39. Yakıt şamandıra arızası dediler. Kuba Ege 50 Otomatik. Benzer Şikayet Yaz . Servis sorumlusuna orijinal kayışımın takılması ve ücret iadesi talep ettiğimi söyledim. Yorum Yaz . 20/09/2023 tarihinde İzmir'de Kuba Satış Yetkili bayisinden 1 adet Kuba Brillant 50cc motor almak için bayiye gittiğimde motorun aslına 50cc değil fabrikasyon üretim 80cc olarak geldiği söylendi. 281. KUBA Valentino 50 cc. Motor 4. 03. Henüz Yorum Yazılmamış. 24 Ay. 1 hafta sonra yine aynı değişecek fakat servis yoğun dedi. 500 TL'ye anlaştım ve 1. KUBA Ön Far Paneli Üst Plastiği ( Cr1 ) Cr1-S. tanım: berbat bir 50cc motosiklet. Şikayetçi arkadaşlarımıza sahip çıkın. Gülşah 15 Ekim 2022 09:43. 319. Motor Tipi. 500,00TL. Benzer Şikayet Yaz. Servis değiştirmedi. Kuba Motor için yazılan 'Kuba Motor Elektrikli Bisiklet Mağduriyeti' şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Kuba Motor hakkında şikayet yazmak için tıklayın!. 10 gün içinde bizi arayıp korkuluk takılacağını ilettiler. 50cc Motor hakkında şikayet yazmak ya da kullanıcı yorumlarını mı arıyorsunuz? 50cc Motor ile ilgili şikayet yazmak veya 50cc Motor yorumları için hemen tıklayın!. Yorum Yaz . İçine benzin koyduğumda bir baktım benzin pompasının borusundan aşağıya Çeşme gibi bütün benzin aktı. Kuba Motor için yazılan Garanti ve Yağ şikayetleri için tıklayın! Kuba Motor hakkında kullanıcı yorumları, Garanti ve Yağ şikayetleri sikayetvar. COM. Günümde motosiklet beyin arızası verdi ve seyir halindeyken stop etti ve az kalsın ölüyordum. Kuba Motor için yazılan 'Kuba Motor Parça Eksikliği Karşılanmıyor!' şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Kuba Motor hakkında şikayet yazmak için tıklayın!. indirim. Ön/Arka Lastik. Web0:00 / 16:27. 2023 güncel kuba motosiklet fiyat listesini görüntülemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Erdem . . Kuba Trendy 50 Ön Çamurluk Arka Parça Mavi. Müşteri hizmetlerini aradım, sarf malzeme dediler. 5. 490 TL. Kuba Motor için yazılan '50cc Newton Kuba Motor Sorunları' şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Kuba Motor hakkında şikayet yazmak için tıklayın!. 5 gün önce . motor. 500 km bakımını gene yetkili bayiniz olan erfa grup MOTOR'a yaptırdım. . Kuba Blueberry 50cc Için 100cc Modifiye Silindir Set ( A Kalite) (13) 700 TL. Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Şirinevler'deki bir Kuba bayiinden Brillant 125 model sıfır kilometre bir motosiklet satın aldım. com'da!Merhabalar, 3-4 ay önce altın grup MOTOR ®'dan Kuba brilliant 50 CC motorun 80cc çevirme işlemini de yaptırarak satın aldım. 2023 tarihinde İzmir Osmangazi'de bulunan yetkili servise gittik. 1 defa gittim sonra gel 2'ci defa sıktılar. Kuba Brillant 50 max marka motorumu 4 ay önce sıfır aldım. 499 TL. Yuki Casper 50 Özellikleri Yorumları. YIL. Videomuzda önce 50 cc motosikletlet, trafik sigortası, ehliyet, vergiler ve 50 cc motorlar hakkında gene. Stok Kodu. Orta Birleştirici - Kuba Brilliant 125 % 5. 200 - 700 TL. 483. com'da! Kemal. 1 Destek. Benzer Şikayetler. daha fazla. Ayrıca 5 litrelik bir yakıt deposu mevcut. 39. Benzer Şikayet Yaz . 54 Soru & Cevap. İyi seyirler 🛵Motosiklet incelemeleri oynatma listesinin linkini aş. 60 cc. Henüz Yorum Yazılmamış. Kuba Motor. Benzer Şikayet Yaz . 429. Web( RKS KÜBA YETKİLİ SERVİSİ )Bu tür videoların devamının gelmesini istiyorsanız beğeni yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. 000. 999 TL. Kuba. WebSahibinden satılık ikinci el ve sıfır Kuba Brilliant 50 motor fiyatları, yeni scooter, enduro, chopper, moped, cross, racing, naked modelleri Türkiye' nin motosiklet ilan sitesi sahibinden. 0. Motor Alt Muhafaza - Kuba Brilliant 125 % 5. 23. 0 Yorum . Hız olarak 15kmh hız ile 7bin devirde gidebiliyor. 2 haftadır sağ ön amortisör bekliyoruz. com'da! 04. 1 defa gittim sonra gel 2'ci defa sıktılar. Kuba Motor Bluebird 50cc. 1 hafta önce . 000 TL kapora gönderdim. 3. Benzer Şikayetler. 20/09/2023 tarihinde İzmir'de Kuba Satış Yetkili bayisinden 1 adet Kuba Brillant 50cc motor almak için bayiye gittiğimde motorun aslına 50cc değil fabrikasyon üretim 80cc olarak geldiği söylendi.